• OCET JABŁKOWY NIEFILTROWANY

Pojemność
300 ml
8.16
opak Add to wishlist
Shipping within 24 hours
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Duża dostępność

Zamówienie telefoniczne: 507504227

image

Ocet jabłkowy znano już w starożytności. Stosowano go do odkażania ran, a także był używany do pobudzania układu odpornościowego. Hipokrates, ojciec medycyny, często zalecał mieszankę octu jabłkowego z miodem na przeziębienie i kaszel.

Kwas octowy octu jabłkowego ma działanie antybakteryjne i antyseptyczne. Ocet jabłkowy produkowany z jabłek z certyfikowanych upraw ekologicznych to bogactwo witamin z grupy B, w tymkwasu foliowego, witaminy C oraz sodu, potasu i magnezu – odpowiedzialnych m.in. za prawidłową pracę serca. Regularne stosowanie (5-6 razy w tygodniu) octu jabłkowego znacznie zmniejsza ryzyko wystąpienia choroby niedokrwiennej serca. Wszystko dlatego, że znajdziemy w nim także kwas chlorogenowy, hamujący utlenianie cholesterolu LDL, co zmniejsza ryzyko miażdżycy. Ostatnio ocet jabłkowy okazuje się produktemmocno wspierającym proces odchudzania. Codzienne  spożycie octu świetnie wpływa na metabolizm oraz dodatkowo zwiększa uczucie sytości.

Ocet jabłkowy można spożywać codziennie pijąc go w proporcjach jedna łyżka na szklankę przegotowanej wody lub spożywać jako dodatek do dań, sałatek, czy składnik sosów winegret. Ocet jabłkowy świetnie sprawdzi się jako składnik porządnego, zdrowego barszczu czerwonego.

Ekologiczny ocet jabłkowy BioNaturo jest niefiltrowany, dzięki temu jest pięknie naturalnie mętny. Ten ocet jabłkowy zawiera tzw. „matkę octu”, czyli żywe bakterie kwasu octowego.  Jest to ocet najwyższej jakości, który doskonale spełni funkcje zdrowotne jak i kulinarne.  Na zdrowie !!!

Jest to ocet niefilrtowany, więc zawiera naturalny osad będący oznaką jego jakości.

image
image
Cechy dodatkowe ekologiczne, bio
Postać płyn
Certyfikat Rolnictwo Ekologiczne
Produkt nie zawiera konserwantów, GMO, barwników
Opakowanie produktu szklana butelka
Kraj pochodzenia EU
Pojemność 250 ml
Sposób przechowywania Przechowywayć w chłodnym i suchym miejscu.
There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question