• Organic Nettle juice 100% NFC BIO

Pojemność
500ml
22.05
opak Add to wishlist
Shipping within 24 hours
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Mało
image

Ekologiczny Sok z Pokrzywy 100 % BioNaturo

Pokrzywaznana jest nam wszystkim z nieprzyjemnych oparzeń. Ta parząca roślina skrywa w sobie jednakże moc pierwiastków mineralnych, takich jak wapń, magnez, fosfor, żelazo, potas, krzem, jod, czy sód. Dostarcza także szeregu witamin, takich jak witamina A, K, C oraz niektóre witaminy z grupy B.

Pokrzywa ma szerokie zastosowanie w medycynie naturalnej, m. in. minimalizuje problemy alergiczne, pomaga w  obniżeniu wysokiego poziomu cholesterolu, pomaga w łagodzenia bólu stanów zapalnych kręgosłupa. Pokrzywę stosuje się także  do zahamowania wypadania włosów. Pokrzywa wykazuje silne  właściwości moczopędne, gdyż zwiększa ilość wydalanego mocznika z organizmu. Stąd polecana jest osobom cierpiącym na kamicę nerkową oraz borykającym się z zatrzymaniem wody w organizmie. Pokrzywa pozytywnie oddziałuje na włosy i paznokcie przez wysoką zawartość witamin B1, C, E, i K w odpowiednich proporcjach. Sok z pokrzywy jest doskonały na problemy skórne, zwłaszcza trądzik. Pokrzywa wykazuje także silne działanie krwiotwórcze. Wpływa korzystnie na produkcję czerwonych krwinek, co jest szczególnie ważne przy leczeniu anemii i przy osłabieniu. Jako jeden z nielicznych surowców zielarskich pokrzywa obniża poziom cukru we krwi i w niewielkim stopniu także ciśnienie tętnicze.

Najlepiej sok z pokrzywy pić każdego dnia na czczo. Można go stosować po odpowiednim rozcieńczeniu także jako odżywkę do włosów  lub przy problemach skórnych bezpośrednio do smarowania.

Ekologiczny Sok z Pokrzywy BioNaturo jest to sok produkowany z najlepszej jakości pokrzyw posiadających certyfikat żywności ekologicznej. Na zdrowie!

 

image
image
Cechy dodatkowe ekologiczne, wegańskie, wegetariańskie
Certyfikat Ekologiczny
Marka PolBioEco
Kod producenta 5901761103458
Nazwa handlowa Sok z pokrzywy 100 %
Waga produktu z opakowaniem jednostkowym 0.8
There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question