• Organic rice drink with calcium

Ingredients:water, rice* (14%), sunflower seed oil*, marine algae Lithothamnion Calcareum (0,4%), sea salt. *From organic farming

Pojemność
1000ml
No goods
10.47
Enter your email
Shipping within 24 hours
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Brak towaru
image

Napój "Mleko" Ryżowe z Wapniem BIO 1L

Odżywcze właściwości ryżu znane są ludzkości od tysięcy lat. W kulturze Wschodu ryż jest jest symbolem życia i dostatku. „Mleko” ryżowe wykorzystuje jego bogactwo i walory smakowe. Jest produktemwegańskim, bezglutenowym i stanowi doskonałe zastępstwo dla mleka zwierzęcego. Nie zawiera laktozy i kazeiny, jest lekkostrawne orazmożna je zaliczyć do najmniej kalorycznych napojów roślinnych. Dzięki tym właściwościom jest szczególnie polecane osobom będącym na diecie jak również alergikom.

Oprócz właściwości dietetycznych, „mleko” ryżowe jest bogate w błonnik, witaminy i minerały. Jest doskonałym źródłem witamin z grupy B, witaminy E, cynku, magnezu i selenu, a wysoka zawartość potasu i antyoksydantów wpływa na obniżenie ciśnienia krwi. „Mleko” ryżowe jest dobrym sprzymierzeńcem w walce z procesem starzenia się skóry i pielęgnacji włosów. Działa odmładzająco i ochronnie dlatego może być stosowane nawet jako naturalny domowy kosmetyk.

Od dziecka uczymy się jak ważne jest uzupełnianie niedoborów wapnia w organizmie. Zdrowe kości i mięśnie, piękne zęby, spokojny sen, odporność na stres, to tylko niektóre z korzyści suplementacji wapnia. Wiele osób zastanawia się jak pozyskać go w diecie wegańskiej, bezglutenowej czy wegetariańskiej. Aby rozwiązać ten problem połączyliśmy bogactwo witamin i minerałów ryżu dodając do nich wapń i stworzyliśmy napój "Mleko" ryżowe z wapniem  Vitariz. Jest to produkt w 100 % roślinny, bez dodatku cukrów i zagęstników, wyprodukowany tylko na bazie naturalnych składników uzyskanych z upraw ekologicznych wzbogacony w minerały wapnia.

 

Certyfikat Rolnictwo Ekologiczne, Ekogwarancja
Produkt nie zawiera glutenu, GMO, laktozy, nabiału
Smak naturalny
Pojemność 1000ml
Sposób przechowywania Przechowywayć w chłodnym i suchym miejscu.
There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question