• Pomegranate Juice 100%

Pojemność
300 ml
5.97
opak Add to wishlist
Shipping within 24 hours
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Duża dostępność
Granat uprawiany jest w basenie morza śródziemnomorskiego od tysięcy lat. W starożytności traktowany był jako symbol siły, życia i płodności.  Owoc grantu uprzedmiotawiał często ambicję i prosperitę. Owoce grantu to bogate źródło witaminy C, witaminy E, witaminy B, witaminy A oraz wielu substancji mineralnych i odżywczych takich jak: magnez, fosfor, potas, wapń, krzem i jod. W skład owocu granatu wchodzą również duże ilości białka, błonnika, kwasu foliowego i beta karotenu. Nic dziwnego, że stosowany był jako afrodyzjak.

Granat zawiera dużo polifenoli, przeciwutleniaczy, które hamują powstawanie wolnych rodników oraz sprzyjają usuwaniu już powstałych. Dzięki temu spożywanie granatu zmniejsza ryzyko występowania chorób nowotworowych. Dodatkowo polifenole pozwalają na ochronę przed chorobami neurodegeneracyjnymi (są w stanie pokonać barierę krew-mózg). Ze względu na swoje właściwości, często spożywanie soku z granatów wpływa zbawiennie na stan naszego mózgu, rozwój koncentracji i samoświadomości. Sok z grantów poprawia przepływ krwi u osób cierpiących na chorobę wieńcową, reguluje ciśnienie oraz obniża cholesterol. Wysoka ilość kwasu cytrynowego i taniny, pomaga w łagodzeniu problemów trawiennych. W składzie tego owocu znajdziemy również fitoestrogen. Jego działanie pozostaje najbardziej pożądane w przypadku PMS lub okresu menopauzy. Spożywanie soków z granatów redukuje objawy tych trudnych dla kobiet stanów. Od wieków, zwolennicy medycyny naturalnej stosują produkt jako jeden z nadrzędnych składników preparatów na potencję u mężczyzn. Dodatkowo grantowi przypisuje się zapobieganie procesom starzenia się, wpływ na przyśpieszoną regenerację skóry z trądzikiem.  Może także spowalniać procesy takie jak postępująca demencja i choroba Alzheimera.

Słodko-kwaśny sok z granatów doskonale gasi pragnienie. Najlepiej spożywać lekko schłodzony. Doskonały do domowych koktajli, ale równie dobrze może być spożywany bez żadnych dodatków.

Sok z Granatu Naturo jest to w 100 % sok z owoców. Na zdrowie !

 

Pojemność 300 ml
Sposób przechowywania Przechowywayć w chłodnym i suchym miejscu.
There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question