• About Naturo

     Naturo Sp. z o.o. powstała w 2013 roku na wschodzie Polski pod Lublinem. Jako zakład produkcyjny od początku naszego istnienia współpracujemy z czołowymi firmami produkcyjno-handlowymi oraz sieciami handlowymi sprzedajacymi żywność ekologiczną. Produkowaliśmy dla Nich produkty, które każdego dnia wspierały Was w utrzymaniu zdrowej diety i zdrowego trybu życia. Przez lata wyprodukowane w firmie Naturo zdrowe słodziki, płatki śniadaniowe, muesli, octy, suszone warzywa i przyprawy spełniały oczekiwania konsumentów co do smaku, ceny oraz jakości. Zdobyte dzięki temu wiedza i doświadczenie ośmieliła nas do stworzenia własnych produktów.
   Stąd powstały dwie marki: Dary Ogrodu oraz Dary Ogrodu Bio. Marki te obejmują produkty przeznaczone przede wszystkim do wykorzystania w naszej kuchni. Marki Dary Ogrodu oferują produkty zarówno dla klienta indywidualnego jak i dla klienta branży HORECA.
   Naszą druga marką własną jest marka BIOBAS. Tworzenie produktów dla naszych najmłodszych pociech to nie lada wzywanie. Podejmując się tego trudnego zadania stworzyliśmy markę, która nie tylko oferuje ekologiczne produkty wysokiej jakości, ale jednocześnie ma wspierać nasze dzieci w prowadzeniu zdrowego trybu życia za pomocą nauki i zabawy. Marka BIOBAS dzięki miłej dla dzieci odsłonie wizualnej ma dawać radość nie tylko z konsumpcji zdrowej zawartości, ale może posłużyć także jako narzędzie do zabawy.
     Prowadzimy naszą działalność z poszanowaniem środowiska naturalnego. Dzięki temu, że jesteśmy zakładem produkcyjny wykorzystujemy materiały eksploatacyjne takie jak kartony, worki papierowe itp. do realizacji wysyłek w naszym sklepie Naturo oraz na allegro. Dzięki recyklingowi opakowań realizujemy naszą politykę ZERO WASTE. Staramy się by wszystkie odrzucane materiały z procesu produkcji mogące być poddane recyklingowi zostały ponownie wykorzystane przez nasze centrum logistyczno-dystrubycjne Naturo.
   Firma Naturo posiada certyfikat PL-EKO-01, pozwalający nam produkować i konfekcjonować produkty ekologiczne. Otrzymanie tego certyfikatu oparte jest na szczegółowym badaniu i dokładnym sprawdzeniu  procesów produkcyjnych. Dzięki temu jesteście pewni, że wszystkie produkty powstają w odpowiednio wysokim rygorze produkcyjnym. Jako odpowiedzialna i solidna firma jesteśmy w trakcie wdrażania certyfikacji IFS.