• Chokeberry Juice 100% NFC

Pojemność
500ml
20.37
opak Add to wishlist
Shipping within 24 hours
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Duża dostępność
Aronia przywędrowała do nas z Ameryki Północnej. Od wieków jest ona używana do wzmacniania organizmu, szczególnie w okresie zwiększonego zapotrzebowania na witaminy i mikroelementy. Na uwagę zasługuje bogaty skład aronii, w którym znajdziemy olbrzymie ilości witamin takich jak  C, B1, B2, B6, P, PP, E i A, oraz minerałów takich jak fosfor, wapń, magnez, żelazo, miedź, mangan, molibden, jod, bor i kobalt. Zawiera także antocyjany, fenolokwasy, garbniki i pektyny.

Aronia stanowi świetne źródło wielu witamin, ale na pewno warto zwrócić uwagę na jej wysoką zawartość witaminy P, która jest jednym z najbardziej wartościowych i silnych bioflawonoidów stanowiących tarczę ochronną przed wolnymi rodnikami. Zatrzymuje procesy starzenia i świetnie pomaga podczas zmęczenia organizmu. Aronia może być naturalnym  lekiem wspomagającym leczenie nadciśnienia tętniczego krwi, gdyż dowiedziono, że już po kilku tygodniach systematycznego przyjmowania aronii spada i reguluje się ciśnienie tętnicze. Aronii zawdzięcza się również ochronę przed innymi groźnymi chorobami układu krwionośnego, takimi jak zawał serca, czy miażdżyca. Aronia przyczynia się do spadku wchłaniania glukozy i dlatego powinna także na stałe zagościć w diecie diabetyków. Aronia ma również wiele właściwości odżywczych. Ten cierpki owoc działa regenerująco na skórę, włosy i paznokcie. Owoc aronii hamuje procesy starzenia się skóry i wewnętrzne procesy degeneracyjne związane z wiekiem. Aronia jest także serdecznie polecana sportowcom i osobom w młodym wieku, gdyż pomaga wzmocnić układ mięśniowy i kostny.

Sok z aronii może być świetnym dodatkiem do nowoczesnych deserów, bądź stanowić świetny pomysł na niestandardowego drinka. Najlepiej jednak w celu zachowania jej pro zdrowotnych właściwości należy ją spożywać na czczo każdego dnia.

Ekologiczny Sok z Aronii BioNaturo jest to sok w 100 % bezpośrednio wyciskany z owoców.  Na zdrowie !

Cechy dodatkowe ekologiczne, bio
Certyfikat Ekologiczny, Rolnictwo Ekologiczne
Produkt nie zawiera glutenu, GMO, laktozy, jajek
Pojemność 500 ml
Sposób przechowywania Przechowywayć w chłodnym i suchym miejscu.
There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question