• Ecological dishwasher tablets 100 pcs.

74.27
opak Add to wishlist
Shipping within 24 hours
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Mało

Zamówienie telefoniczne: 507504227

Korzystanie ze zmywarki jest już dziś praktycznie standardem. Jej posiadacze doceniają oszczędność czasu, wody i przede wszystkim wygodę jaką nam daje. Nie ma już konieczności częstego, ręcznego mycia naczyń, które nie należało do najprzyjemniejszych codziennych zadań. Dostępne na rynku tabletki do zmywarek jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki usuwają wszystkie zanieczyszczenia, a naczynia lśnią. Jednak często na ten efekt ma wpływ toksyczny i niezwykle szkodliwy skład. Czy można uzyskać taki efekt wiedząc, że jednocześnie nie szkodzimy sobie i środowisku?

EcoNaturo to seria produktów naturalnych, certyfikowanych, przyjaznych środowisku, spełniających najwyższe standardy jakości. Ekologiczne tabletki do zmywarek EcoNaturo powstały łącząc nowoczesną technologię mieszanki składników, które doskonale oczyszczają, nabłyszczają i zmiękczają z dbałością o zdrowie i bezpieczeństwo użytkowników oraz troską o środowisko. Nie zawierają one szkodliwych, powodujących duże zanieczyszczenie fosforanów i fosfonianów, oraz zbędnych kompozycji zapachowych, często powodujących różnorodne alergie. Posiadają również certyfikat Viva, który gwarantuje, że składniki są pochodzenia roślinnego, a produkt nie jest testowany na zwierzętach, co jest dziś jednym z głównych wymagań np. wegan i wegetarian. Te wielofunkcyjne tabletki usuwają najtrudniejsze zabrudzenia, osady, a naczynia pozostawiają czyste i nabłyszczone. Wchodzące w skład środki powierzchniowo czynne doskonale usuwają tłuste zabrudzenia, osady na przykład po kawie i herbacie, działając nawet w twardej wodzie i niskiej temperaturze, a aktywna forma tlenu zabija wirusy, grzyby i bakterie. Enzymy rozpuszczają pozostałości jedzenia, a to wszystko dzieje się bez szkody dla ekosystemu. Dodatkowo nasze sodowe tabletki do zmywarek EcoNaturo nadają naczyniom krystaliczny połysk, zmiękczają wodę, zapobiegają matowieniu i osadzaniu się kamienia, chronią stal przed korozją oraz nadają świeży, długo utrzymujący się i delikatny zapach. Stosowane w połączeniu z nabłyszczaczem i solą do zmywarek z serii EcoNaturo pozostawiają naczynia praktycznie jak nowe i przedłużają trwałość i żywotność zmywarki. Wystarczy jedna tabletka na jeden cykl mycia nawet w przypadku silnych zabrudzeń.

Tabletki do zmywarek EcoNaturo to nowoczesny wybór silnego i skutecznego produktu w połączeniu z delikatnością i troską o otaczającą nas naturę.

Składniki: 5-15% Związki wybielające na bazie tlenu, <5% niejonowe środki powierzchniowo

czynne, polikarboksylany, enzymy (subtylizyna, amylaza)

Cechy dodatkowe bez barwników syntetycznych, bez fosforanów, neutralizuje nieprzyjemny zapach, skuteczne w niskiej temperaturze, zapobiega powstawaniu kamienia
Rodzaj tabletki
Kraj pochodzenia Polska
Liczba sztuk w opakowaniu 100
Waga 0.6
There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question