• Ecological liquid soap

Pojemność
400 ml
Hipoalrgeiczne
Hipoalergiczny
8.93
opak Add to wishlist
Shipping within 24 hours
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Średnia dostępność
image

Codziennie nasza skóra styka się z różnymi środkami chemicznymi. Szczególnie narażona na podrażnienia jest nasza skóra dłoni. W dzisiejszych czasach myjemy ręce bardzo często i niezwykle dokładnie. Efektem tego może być podrażnienie naskórka, czy inne dolegliwości skórne z tym związane. Zmiany temperatur, zanieczyszczenia oraz wszechobecne, nienaturalne dodatki sprawiają, że coraz więcej osób boryka się z alergiami na wiele produktów. Niezwykle wrażliwa, przesuszona, wręcz papierowa skóra, bardzo podatna na wszelkie jej uszkodzenia to dla niektórych codzienność.

Poszukiwania idealnego mydła do rąk często trwają długo i niestety w konsekwencji godzimy się na bardzo wysoka cenę, nieatrakcyjny zapach lub trudną dostępność wybranego produktu. Pytamy lekarzy i znajomych o ich polecenia, odwiedzamy liczne apteki, szukając czegoś idealnego dla siebie.

Produkty EcoNaturo powstały po to, aby połączyć świetną jakość użytkową, piękny, delikatny zapach i dostępność cenową dla każdego. Mydło w płynie EcoNaturo jest produktem ekologicznym, certyfikowanym, zawierającym składniki pochodzenia naturalnego i przede wszystkim przebadanym dermatologicznie. Ma piękny zapach, nie jest w żaden sposób barwione, delikatnie się pieni i oczywiście nie podrażnia skóry, oczyszczając ją oraz nadając jej gładkość i miękkość. Nie zawiera parabenów, posiada ph naturalne dla skóry, glicerynę, która wzmacnia warstwę lipidową skóry oraz batainę o działaniu nawilżającym i łagodzącym. Nawet bardzo częste stosowanie naszego mydła nie powoduje wysuszenia skóry, dzięki czemu nie ma konieczności intensywnego nawilżania skóry kremami, pozostawiając ją odporną i elastyczną.

Jako producenci, korzystamy z naszego mydła w pracy i w domu. Jeżeli jest dobre dla nas i naszych rodzin możemy je polecić innym. Tworzyliśmy je tak, aby było doskonałe. Co to znaczy? Zadbaliśmy aby spełniało ekologiczne warunki i uzyskało odpowiednie certyfikaty. Jednym z nich jest Ekolabel. Uzyskanie go, warunkuje przejście przez dogłębną analizę całego procesu powstawania tego produktu. Badane jest skąd pochodzą składniki i w jaki sposób zostały pozyskane, jaki jest wpływ tego procesu na środowisko i zwierzęta, na powstawanie zanieczyszczeń, czy zużycie surowców i proces utylizacji. Nie ma miejsca na jakiekolwiek toksyczne, podrażniające i rakotwórcze dodatki. Składniki są biodegradowalne i nie są szkodliwe dla środowiska, a opakowanie podlega recyklingowi. Jako miłośnicy zwierząt zadbaliśmy również o certyfikat Viva spełniający potrzeby wegetarian i vegan. Gwarantuje on, że nasze produkty zawierają składniki tylko pochodzenia roślinnego i nie są testowane na zwierzętach podczas trwania całego procesu produkcji.

Mydło w płynie EcoNaturo to skuteczność i delikatność natury w jednym. Stworzyli je ludzie z pasją i szacunkiem dla środowiska. Jest produktem najwyższej jakości, naturalnym, wydajnym i atrakcyjnym cenowo.

Składniki (INCI): Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Coco- Glucoside, Cocamidopropyl, Betaine, Sodium Chloride, Glycerin, Glyceryl Oleate, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Parfum, Sodium, Benzoate, Citric Acid, Potassium Sorbate.

image
image
Produkt nie zawiera aluminium, fosforanów
Kraj pochodzenia Polska
Pojemność 400 ml
There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question