• Erythritol 250g

13.70
opak Add to wishlist
Shipping within 24 hours
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Mało

Zamówienie telefoniczne: 507504227

Erytrol w naturze występuje w pyłkach kwiatów, owocach (gruszkach, melonach, winogronach), grzybach, owocach morza, fermentowanych napojach, takich jak wino, a także w porostach i algach morskich. Erytrol wykazuje słodycz równą 60-70% słodyczy cukru stołowego.

Podobnie jak ksylitol, sorbitol i mannitol, erytrytol nie podnosi poziomu glukozy we krwi. Ma niską wartość energetyczną. Mogą go stosować cukrzycy i osoby dbające o szczupłą sylwetkę. Erytrytol, w przeciwieństwie do cukru i innych słodzików, nie jest metabolizowany przez ludzki organizm, lecz jest z niego wydalany w niezmienionej formie. Nie powoduje wzdęć i efektu przeczyszczającego nawet podczas zwiększonego użycia. Erytrol może zapobiegać i ograniczać rozwój próchnicy zębów.

Jest to jeden z najzdrowszych słodzików. Można go stosować jako zastępnik białego cukru. Erytrol jest świetnym składnikiem ciast, można go stosować jako słodzik, albo dodatek konserwujący do dżemów i przetworów owocowych.

Erytrol Naturo, to świetna alternatywa dla tradycyjnych sposobów słodzenia, którą możecie zastąpić każdy niezdrowy słodzik jaki macie w domu. Słodkości !!!

Produkt nie zawiera konserwantów
Waga 0.3
There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question