• Organic Raspberry Juice 100%

Pojemność
500ml
54.88
opak Add to wishlist
Shipping within 24 hours
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Średnia dostępność
EkologiczMaliny znane są od wieków jako naturalny środek wzmacniający organizm. Maliny zawierają kwasy organiczne (m.in. cytrynowy, jabłkowy, salicylowy, elagowy), pektyny, cukry oraz dużo błonnika. Zawierają także wiele cennych witamin (m.in. C, E, B1, B2, B6) oraz substancji mineralnych (potas, żelazo, magnez, wapń).

Chyba najbardziej znanym korzystnym działaniem malin jest to, że są skutecznym środkiem przeciwgorączkowym i napotnym. Zawarty w malinach  kwas salicylowy pobudza gruczoły potowe, co pozwala na wzmożenie walki z infekcjom, a w sytuacji wysokiej gorączki pomaga ją obniżyć do odpowiedniego poziomu. Wykazuje także, szczególnie na początku infekcji, lekkie właściwości rozgrzewające. Pomocna jest przy  niewielkim bólu gardła, może złagodzić kaszel. Malina jest także naturalną aspiryną. Dzięki zawartości salicylanów ma działanie przeciwzapalneprzeciwbólowe. Maliny są bardzo skutecznym środkiem i zarazem w 100 procentach bezpiecznym dla organizmu. Zawarte w malinach związki przeciwzapalne i przeciwutleniacze sprzyjają szybszej regeneracji mięśni i ciała. Dlatego maliny są polecane osobom młodym, sportowcom i osobom cierpiącym na anemie. Maliny są owocami wysoce odżywczymi (w 100 g malin znajduje się 52 kcal). Polecane są osobom  będącym na diecie. Maliny przyśpieszają spalanie tłuszczów i wspomagają oczyszczanie organizmu z toksyn. Ten pyszny słodki owoc obniża także ciśnienie tętnicze, przez co polecane są przy nadciśnieniu i innych schorzeniach układu krążenia.

Sok z malin doskonale sprawdzi się w celu przyrządzenia pysznej zimowej, zdrowej herbaty lub może być pity po prostu z wodą. Sok sprawdzi się także jako podstawa do słodkich sosów, kiśli i galaretek.

Ekologiczny Sok z Malin BioNaturo jest to sok w 100 % bezpośrednio wyciskany z owoców. Na zdrowie !

Cechy dodatkowe ekologiczne
Certyfikat Ekologiczny, Rolnictwo Ekologiczne
Produkt nie zawiera cukru, konserwantów, GMO, laktozy, cholesterolu, drożdży, jajek, nabiału, oleju palmowego, orzechów, pestek, tłuszczy trans (utwardzanych), pszenicy
Pojemność 500 ml
Sposób przechowywania Przechowywayć w chłodnym i suchym miejscu.
There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question