• Organic Sea Buckthorn Juice 100%

Pojemność
500ml
30.53
opak Add to wishlist
Shipping within 24 hours
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Mało
Rokitnik to roślina występująca w całej Europie oraz Azji. Oprócz pięknego wyglądu rokitnik skrywa w sobie prawdziwą bombę witaminową. Rokitnik zawiera ponad 190 bioaktywnych substancji, które regenerują i wzmacniają organizm. Należy do nich cała paleta witamin(A, E, F , K, P, B12), w tymbardzo dużo witaminy C, mikroelementy (żelazo, wapń, glin, krzem), aminokwasy, kwasy (w tym omega 7).

Rokitnik jest doskonała alternatywą dla cytryny, zarówno jeżeli chodzi o zawartość witaminy C, ale także ze względu na jego kwaśny, lekko cierpki posmak. W okresie wzmożonego ryzyka infekcji stanowi idealne uzupełnienie naturalnej odporności organizmu. Picie rokitnika wspomaga pracę serca, wzmacnia i uszczelnia naczynia krwionośne, hamuje krwawienie z dziąseł, zapobiega pojawianiu się sińców oraz reguluje ciśnienie krwi. Rokitnik zawiera bardzo dużo kwasu palmitynowego, który pozytywnie wpływa na cerę, regeneruje naskórek, wyraźnie poprawia stan skóry, która staje się gładsza, bardziej jędrna i napięta. Rokitnik doskonale wpływa na włosy. Dzięki jego regularnemu spożywaniuwłosy stają się silne i błyszczące.  Rokitnik jest także świetnym źródłem kwasów OMEGA 7, które doskonale wpływają na pracę mózgu i usprawniają działanie układu nerwowego.

Rokitnik może stanowić świetny dodatek do herbaty, jako składnik kremów do ciast i deserów. Najlepiej jednak sok z rokitnika pić codziennie na czczo. Codzienne stosowanie będzie wspaniałym źródłem zdrowia.

Ekologiczny Sok z Rokitnika BioNaturo jest to sok w 100 % bezpośrednio wyciskany z owoców.  Na zdrowie !

Certyfikat Ekologiczny
Pojemność 500 ml
Sposób przechowywania Przechowywayć w chłodnym i suchym miejscu.
There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question