• Organic natural rice drink

Ingredients: water,rice (14%),sunflower oil,sea salt

Pojemność
1000ml
9.51
opak Add to wishlist
Shipping within 24 hours
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Średnia dostępność
Odżywcze właściwości ryżu znane są ludzkości od tysięcy lat. W kulturze Wschodu ryż jest jest symbolem życia i dostatku. „Mleko” ryżowe wykorzystuje jego bogactwo i walory smakowe. Jest produktem wegańskim, bezglutenowym i stanowi doskonałe zastępstwo dla mleka zwierzęcego. Nie zawiera laktozy i kazeiny, jest lekkostrawne oraz można je zaliczyć do najmniej kalorycznych napojów roślinnych. Dzięki tym właściwościom jest szczególnie polecane osobom będącym na diecie jak również alergikom.

Oprócz właściwości dietetycznych, „mleko” ryżowe jest bogate w błonnik, witaminy i minerały. Jest doskonałym źródłem witamin z grupy B, witaminy E, cynku, magnezu i selenu, a wysoka zawartość potasu i antyoksydantów wpływa na obniżenie ciśnienia krwi. „Mleko” ryżowe jest dobrym sprzymierzeńcem w walce z procesem starzenia się skóry i pielęgnacji włosów. Działa odmładzająco i ochronnie dlatego może być stosowane nawet jako naturalny domowy kosmetyk.

W kuchni mleko ryżowe sprawdzi się praktycznie wszędzie w zastępstwie mleka zwierzęcego jak i innych rodzajów mleka roślinnego. Będzie świetną bazą owsianki, mlecznej zupy czy kaszy manny. Pasują do niego różne dodatki jak np. mrożone owoce czy kakao, z których przygotujemy pysznego, sycącego shake’a. Można na nim gotować ryby, dodawać do panierki ale także upiec lekkie ryżowe ciasto.

Napój "mleko" ryżowe naturalne BIO 1L firmy Vitariz jest produktem w 100 % roślinnym, bezglutenowym i wegańskim. Nie zawiera dodatku cukrów i zagęstników oraz jest wyprodukowany tylko na bazie naturalnych składników uzyskanych z upraw ekologicznych.

Polecamy !

Certyfikat Rolnictwo Ekologiczne
Smak naturalny
Pojemność 1000ml
Sposób przechowywania Przechowywayć w chłodnym i suchym miejscu.
There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question