• Organic oat flakes

Waga netto
300g
5.10
opak Add to wishlist
Shipping within 24 hours
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Mało

Jakim śniadaniem najlepiej rozpocząć dzień? Płatków owsianych chyba nie trzeba zbytnio przedstawiam. Każdy zna ich dobroczynne działanie na nasz organizm. Znajdują się na szczycie najzdrowszych produktów, które powinniśmy stale włączać do diety. To zaszczytne miejsce zawdzięczają wysokiej zawartości beta – glukanu. Jest on rodzajem błonnika , obniżającym poziom cholesterolu, wzmacniającym odporność oraz poprawiającym trawienie i pracę jelit. To właśnie on daje na to długotrwałe poczucie sytości po owsianym śniadaniu. Płatki owsiane są również bogate w minerały żelaza, wapnia, potasu, fosforu, miedzi, cynku i magnezu oraz w witaminy z grupy B, witaminę A, D oraz E.Pomagają w utrzymaniu prawidłowej wagi, obniżają poziom cholesterolu i wspomagają układ krążenia.

Dodając do płatków owsianych wszelkiego rodzaju owoców, miodu, bakalii oraz mleka lub napoju roślinnego stworzymy energetyczne, zdrowe i sycące śniadanie, a wypieki z owsianymi płatkami będą pysznym bogatym w witaminy deserem, idealnym dla całej rodziny.

Płatki owsiane od firmy BIOnaturo są produktem w 100 % ekologicznym opartym tylko na naturalnych składnikach. Doskonale zaspokoją potrzeby nawet najbardziej wymagającego konsumenta.

Rodzaj płatki owsiane
Certyfikat Ekologiczny
Produkt nie zawiera cukru, konserwantów
Waga 0.3
Sposób przechowywania Przechowywayć w chłodnym i suchym miejscu.
There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question